SRF2012A-221YA
SRF2012A-221YA
Part Number
SRF2012A-221YA
Description
CMC 300MA 2LN 220OHM SMD AECQ200
Data sheet
SRF2012A-221YA.pdf
Delivery Services
SRF2012A-221YA
Comments
    SRF2012A-221YA Specifications
    SeriesSRF2012AA
    RoHSRoHS
    RatingsAEC-Q200
    Features-
    Filter TypeSignal Line
    Part StatusActive
    Height (Max)0.055" (1.40mm)
    Number of Lines2
    Size / Dimension0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC50V
    Current Rating (Max)300mA
    Impedance @ Frequency220 Ohms @ 100 MHz
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    Inductance @ Frequency-
    DC Resistance (DCR) (Max)400mOhm