SU9VF-01250.pdf
| Series | SU |
|---|---|
| RoHS | RoHS |
| Ratings | - |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Part Status | Active |
| Height (Max) | 0.669" (17.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Approval Agency | - |
| Number of Lines | 2 |
| Size / Dimension | 0.669" L x 0.433" W (17.00mm x 11.00mm) |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Current Rating (Max) | 100mA |
| Impedance @ Frequency | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 120°C |
| Inductance @ Frequency | 25 mH @ 1 kHz |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 9Ohm |