SXO22C3C481-24.000M
SXO22C3C481-24.000M
Part Number
SXO22C3C481-24.000M
Description
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Data sheet
SXO22C3C481-24.000M.pdf
Delivery Services
SXO22C3C481-24.000M
Comments
    SXO22C3C481-24.000M Specifications
    FunctionEnable/Disable
    Frequency24 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Voltage - Supply3.3V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.039" (1.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)10mA