Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
| Datasheet | Image | Part Number | Manufactures | Stock | Description | View |
|---|---|---|---|---|---|---|
MSM11W6 | Littelfuse Inc. | 5000 | RELAY TIME DELAY 1SEC CHASSIS MT | View |
83.11.0.240.0000 | Finder Relays, Inc. | 5000 | TIMER RLY SPDT 16A 24V-240VAC/DC | View |
KSD11120S | Littelfuse Inc. | 5000 | RELAY TIME DELAY 20SEC CHASSIS | View |
85.04.8.240.0000 | Finder Relays, Inc. | 5000 | TIMER RELAY 4PDT 7A 240V AC | View |
85.04.0.024.0000 | Finder Relays, Inc. | 5000 | TIMER RELAY 4PDT 7A 24V AC/DC | View |