TSM75-H50CQ33ST-24.000M
TSM75-H50CQ33ST-24.000M
Part Number
TSM75-H50CQ33ST-24.000M
Manufactures
Transko Electronics, Inc.
Description
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
Data sheet
TSM75-H50CQ33ST-24.000M.pdf
Category
Oscillators
Delivery Services
TSM75-H50CQ33ST-24.000M
Comments
    TSM75-H50CQ33ST-24.000M Specifications
    PackageStrip
    SeriesTSM75
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    OutputHCMOS
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Frequency24 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Base ResonatorCrystal
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Voltage - Supply3.3V
    Frequency Stability±50ppm
    Height - Seated (Max)0.059" (1.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)15mA