VLEUWLJTNF-125.000000
VLEUWLJTNF-125.000000
Part Number
VLEUWLJTNF-125.000000
Manufactures
Taitien
Description
OSC VCXCO 125MHZ 3.3V CMOS SMD
Data sheet
VLEUWLJTNF-125.000000.pdf
Category
Oscillators
Delivery Services
VLEUWLJTNF-125.000000
Comments
    VLEUWLJTNF-125.000000 Specifications
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesVLEU
    RoHSRoHS
    TypeVCXO
    OutputCMOS
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Frequency125 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Base ResonatorCrystal
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.547" L x 0.358" W (13.90mm x 9.10mm)
    Voltage - Supply3.3V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.148" (3.75mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)30mA
    Absolute Pull Range (APR)±30ppm