WIFI2412-1O
WIFI2412-1O
Part Number
WIFI2412-1O
Description
2412 MHZ WIFI CAVITY BAND PASS F
Data sheet
WIFI2412-1O.pdf
Delivery Services
WIFI2412-1O
Comments
    WIFI2412-1O Specifications
    Ripple1.2dB
    Bandwidth22MHz
    Frequency2.412GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)1.232" (31.30mm)
    Package / CaseModule
    Size / Dimension4.843" L x 2.795" W (123.00mm x 71.00mm)