WIFI2417-2
WIFI2417-2
Part Number
WIFI2417-2
Description
2417 MHZ WIFI CAVITY BAND PASS F
Data sheet
WIFI2417-2.pdf
Delivery Services
WIFI2417-2
Comments
    WIFI2417-2 Specifications
    Ripple1.2dB
    Bandwidth22MHz
    Frequency2.417GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)1.024" (26.00mm)
    Package / CaseModule
    Size / Dimension4.252" L x 2.205" W (108.00mm x 56.00mm)