WIFI2447-8O
WIFI2447-8O
Part Number
WIFI2447-8O
Description
2447 MHZ WIFI CAVITY BAND PASS F
Data sheet
WIFI2447-8O.pdf
Delivery Services
WIFI2447-8O
Comments
    WIFI2447-8O Specifications
    Ripple1.2dB
    Bandwidth22MHz
    Frequency2.447GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)1.240" (31.50mm)
    Package / CaseModule
    Size / Dimension4.843" L x 2.795" W (123.00mm x 71.00mm)