WIFI2462-11O
WIFI2462-11O
Part Number
WIFI2462-11O
Description
2462 MHZ WIFI CAVITY BAND PASS F
Data sheet
WIFI2462-11O.pdf
Delivery Services
WIFI2462-11O
Comments
    WIFI2462-11O Specifications
    Ripple1.2dB
    Bandwidth22MHz
    Frequency2.462GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)1.240" (31.50mm)
    Package / CaseModule
    Size / Dimension4.843" L x 2.795" W (123.00mm x 71.00mm)