X3DBBCNANF-26.000000
X3DBBCNANF-26.000000
Part Number
X3DBBCNANF-26.000000
Manufactures
Taitien
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
Data sheet
X3DBBCNANF-26.000000.pdf
Category
Crystals
Delivery Services
X3DBBCNANF-26.000000
Comments
    X3DBBCNANF-26.000000 Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesX3
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency26 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance12pF
    Size / Dimension0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
    Frequency Stability±10ppm
    Frequency Tolerance±10ppm
    Height - Seated (Max)0.018" (0.45mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)150 Ohms