XVHDDCNANF-25.000000
XVHDDCNANF-25.000000
Part Number
XVHDDCNANF-25.000000
Manufactures
Taitien
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Data sheet
XVHDDCNANF-25.000000.pdf
Category
Crystals
Delivery Services
XVHDDCNANF-25.000000
Comments
    XVHDDCNANF-25.000000 Specifications
    PackageStrip
    SeriesXV
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency25 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance20pF
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Frequency Stability±25ppm
    Frequency Tolerance±25ppm
    Height - Seated (Max)0.039" (1.00mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)45 Ohms