8N3Q001FG-0025CDI8
8N3Q001FG-0025CDI8
Part Number
8N3Q001FG-0025CDI8
Manufactures
Renesas Electronics America Inc
Description
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Data sheet
8N3Q001FG-0025CDI8.pdf
Category
Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators
Delivery Services
8N3Q001FG-0025CDI8
Comments
    8N3Q001FG-0025CDI8 Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesFemtoClock® NG
    RoHSRoHS
    TypeClock Oscillator
    Count-
    Frequency25MHz, 25MHz, 19.44MHz, 19.44MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case10-CLCC
    Current - Supply136 mA
    Voltage - Supply2.375V ~ 2.625V
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C