8N4SV76LC-0025CDI8
8N4SV76LC-0025CDI8
Part Number
8N4SV76LC-0025CDI8
Description
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Data sheet
8N4SV76LC-0025CDI8.pdf
Delivery Services
8N4SV76LC-0025CDI8
Comments
    8N4SV76LC-0025CDI8 Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    Count-
    Frequency25MHz
    Package / Case6-CLCC
    Current - Supply136 mA
    Voltage - Supply2.375V ~ 2.625V
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Supplier Device Package6-CLCC (7x5)
    8N4SV76LC-0025CDI8 FAQ
    1. How to order 8N4SV76LC-0025CDI8 on Kimter Electronics?
    3. Are the 8N4SV76LC-0025CDI8 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 8N4SV76LC-0025CDI8?
    (3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
    Two processes to return the products:
    (1)Inform us within 90 days
    (2)Obtain Requesting Return Authorizations
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
    8N4SV76LC-0025CDI8 Related Products
    Datasheet Image Part Number Manufactures Stock Description View
    8N4SV76LC-0025CDI8 8N4SV76LC-0025CDI8 8N4SV76LC-0025CDI8 Renesas Electronics America Inc 5220 IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC View