8N4SV76EC-0025CDI8
8N4SV76EC-0025CDI8
Part Number
8N4SV76EC-0025CDI8
Description
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Data sheet
8N4SV76EC-0025CDI8.pdf
Delivery Services
8N4SV76EC-0025CDI8
Comments
    8N4SV76EC-0025CDI8 Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    Count-
    Frequency25MHz
    Package / Case6-CLCC
    Current - Supply140 mA
    Voltage - Supply3.135V ~ 3.465V
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C